něco o nich...

7. října 2006 v 20:59 | Ladussa |  ...Happy Tree Friends...
Cuddles
Cuddles je vlastně hlavní hrdina seriálu. Malý žlutý králíček s růžovými papučemi v podobě králíčka, který to vždy šeredně odskáče.
Giggles
Giggly neboli hihňavá veverka jménem Giggles. Plachá a sladká. Opravdu každý si ji hned zamiluje.
Handy
Bezruký bobr tesař. Postavit dům, opravit auto nebo vyměnit žárovku, nic z toho není pro Handyho problém i přesto, že nemá obě ruce.
Lumpy
Bláznivý modrý los, který v seriálu vystřídal snad všechny možné povolání. Byl kouzelníkem, farmářem, řezníkem nebo řidičem autobusu. Jeho štěstím je, že to většinou všechno přežije.
Toothy
Fialový bobr s velkým předkusem. Snad jeho nejlepším hereckým výkonem je hlavní role v epizodě "Eye Candy", který slaví úspěch snad u všech diváků.
Nutty
Nervózní zelená veverka s vraždící zálibou na sladké. Právě díky své hrozné zálibě se často dostává do strašných situací, které pro něj, ani pro nikoho jiného nekončí šťastně.
Petunia
Věčně usměvavá modrá tchoří slečinka s osvěžovačem vzduchu na krku. Její nejlepší kamarádkou je Giggles. Nejlepší herecký výkon podala v epizodě "House Warming".
Sniffles
Nadmíru inteligentní mravenečník. Nejvíce mu chutnají černí mravenci, pro které je ochoten strčit jazyk i do těch největších a nejpodezřelejších mravenišť.
Splendid
Je to pták, je to letadlo, je to... létající veverka! Nikým neohrožený hrdina vždy připravený obětovat svůj život pro záchranu druhého. Jen kdyby věděl, co dělá...
Flaky
Velmi ostýchavý a bojácný dikobraz plný lupů. Vždy se dostává do nějaké prekérní situace. Nejlepší herecký výkon předvedl v epizodě "Water You Wading For?".
The Mole
Slepé růžové zvířátko, kterému nedělá jeho slepota žádné problémy. Dokáže pracovat jako osvětlovač v divadle, dokáže hrát bowling a nebo dokáže vyhrát na pouti plyšového medvídka.
Disco Bear
Disco medvěd z 60. let. Miluje disco tance a dává to všem najevo. Vždy dostane všechny do průšvihu právě svými tanečními kreacemi.
Russell
Jednooký pirát se dvěma dřevěnýma nahoma. Nezapomenutelný herecký výkon podal v epizodě "Get Whale Soon", kde s Lumpym vytvořili báječnou dvojku.
Mime
Mime nikdy nemluví. Všechno vyjádří gesty a pantomimou. Jen se nám nepodařilo zjistit, zda vystudoval nějakou hereckou školu, nebo zda se to naučil sám.
Lifty
Mývalí kleptoman. Ukradne všechno, co vidí. Spolu se svý bratrem Shiftym tvoří nerozlučnou zlodějskou dvojku.
Shifty
Stejně jako jeho bratr Lifty je i on nevyléčitelným kleptomanem. Shifty je však organizátorem a strůjcem všech jejich lumpáren.
Cro-Marmot
První neživá postava seriálu. Pravěký savec zamrzlý v kostce ledu. Nikdy nemluví a nic nedělá, jen v jedné epizodě prodával zmrzlinu.
Flippy
Hned po Lumpym je to nejoblíbenější postava seriálu. Když uvidí krev nebo uslyší výstřel zešílí a všechny zabije.
Pop
Zodpovědný otec vychovávající malého Cuba. Sice né vždy to s Cubem dopadne dobře, ale i přesto je to opravdu dobrý otec.
Cub
Poslední postavou seriálu je malý Cub - syn tatínka Popa. Svému tatínkovi nadělá opravdu hodně starostí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama