Simple plan

1. října 2006 v 14:56 | Ladussa |  ...Stars...
Simple plan je super kanadská skupina.
Shut Up! ti
Buďte ztichacha! zticha!
vzkazuje partička z montrealu všem,kteří ji neberou vážně a myslí si,že je to zase jedna zbytečná kapela na scéně.I když to kluky štve na muziku se kvůli tomu nevykašlou !
Znají se spolu (až na Davida,kterého potkali později) dese let!!! Chodili spolu na střední školy. Tehdy měl pierre a chuck svou kapelu reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl sebastien volný a bydlel nejblíř, a tak se rozhodli pro něj.V té době Pierre nebyl ve skupině reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde.Ale kam ??? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David.ale i ten nakonec zběhnul.Sestava - Pierre,Chuck,Jeff,David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno.To jim dalo sice zabrat ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plan že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdir po světě, koncertovat , získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán.A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple plan.
Simple plan vyšlo nedávno druhé album s názvem Still Not Getting any ze kterého pochází i novinkový singl Untitled,pro kluky nejdůležitější singl z celé desky ! Nedávno k ní v Los Angeles natáčeli videoklip a jak sami říkají je to nejosobnější song, jaký kdy natočiliJHluboce se jich dotýká , je to osobní pohled na to, co se stane, když domov postihne tragedie. Chtěli jsme udělat video které bude silné a neobyčejné stejně jako náš song. V uplynulých několika letech se spousta našich známých stala účastníky dopravních nehod, ve kterých hrál hlavní roli alkohol.Jeden student z naší školy se vyboural když se vracel z víkendového výletu a zabil svého nejlepšího přítele. Bylo to všechny moc smutné, nikdy na to nezapomeneme. Když se stane nějaká nehoda, často má více obětí a změní více životů než si lidé myslí:rodiče, sourozenci, prarodiče, všichni pocítí její dopad. Proto chceme tenhle příběh ukázat v našem videu. Je to story o nevinných lidech,kteří se stali obětí alkoholu za volantem.Skupina se dala dohromady s organizací Mothers Against Drunk Driving, budou vystupovat v jejich šotech a klip se bude od září pouštět v amerických školách !
Kromě klipu stihli kluci v minulých měsících odjet na turné s Good Charlotte. A protože se tyhle bandy mezi jednotlivými koncerty nudily,nechaly si dovézt pingpongový stůl a daly si mezi sebou turnaj. Těžko ale říct jestli Simple plan potáhnou stůl i na další turné. Už totiž v září a říjnu je čeká šňůra po Austrálii a navíc kluci nechtějí ani při tomto turné zahálet a hodlají i na cestách tvořit další skladby pro desku. A prý už mají něco rozdělané !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama